Osp

3. ledna 2012 v 15:53 | Simona
Jak na Nový rok, tak po celý...snad to platí a dá se tomu věřit. My jsme ho strávili lezením v Ospu. S Mlhovce se utrhneme od pohádek a všech možných řádně tučných dobrot hned 26. prosince a míříme do bydliku k Dušanovi do Xaxidu. Původní zájezd čtyř rodin se postupně ztenčil na dvě. Nakonec nás zachránil před chrápáním Maďarů Laco a kamarád Jirka - přeci jen to české chrápání se dá líp přežít. Mišja Peč nás přívítala nebývale suchými cestami, nebylo se na co vymlouvat, realita byla jasná, máš, dáš - nemáš nedáš. Člověk si musel rychle připomenout, že tady je za ruce potřeba tahat, pospíchat a vůle často musela nahradit nemohoucnost. Vůle ale po tak dlouhé lezecké pauze byla a loket se zdá lepší - tedy hlavně, že se nehorší.
Pro loktaře: už dva týdny cvičím podle www.tennisarm.ch a tenisák se lepší - není to na lezení na plný pecky, ale dá se s tím a hlavně! se to nehorší. I přesto, že jsem ho zas tak nešetřila.
Saďus si po těhotenské a kojící pauze konečně vylezla 7a+ - Jumba. Radost byla velká. Míša s Bambusem lezli Pete metry.
Tak jsme si s Tomem řikali, že to nebylo špatný se taklhe cuknout v zimě na hezkým, i když místy dost ojetým vápně - shodli jsme se, že Mišja Peč konkuruje Massone. Na všechno se dá ale zvyknout. Důležité je lézt, radovat se, užívat - to vám přesně přeju do dalšího roku 2012.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama