Leden 2012

Osp

3. ledna 2012 v 15:53 | Simona
Jak na Nový rok, tak po celý...snad to platí a dá se tomu věřit. My jsme ho strávili lezením v Ospu. S Mlhovce se utrhneme od pohádek a všech možných řádně tučných dobrot hned 26. prosince a míříme do bydliku k Dušanovi do Xaxidu. Původní zájezd čtyř rodin se postupně ztenčil na dvě. Nakonec nás zachránil před chrápáním Maďarů Laco a kamarád Jirka - přeci jen to české chrápání se dá líp přežít. Mišja Peč nás přívítala nebývale suchými cestami, nebylo se na co vymlouvat, realita byla jasná, máš, dáš - nemáš nedáš. Člověk si musel rychle připomenout, že tady je za ruce potřeba tahat, pospíchat a vůle často musela nahradit nemohoucnost. Vůle ale po tak dlouhé lezecké pauze byla a loket se zdá lepší - tedy hlavně, že se nehorší.
Pro loktaře: už dva týdny cvičím podle www.tennisarm.ch a tenisák se lepší - není to na lezení na plný pecky, ale dá se s tím a hlavně! se to nehorší. I přesto, že jsem ho zas tak nešetřila.
Saďus si po těhotenské a kojící pauze konečně vylezla 7a+ - Jumba. Radost byla velká. Míša s Bambusem lezli Pete metry.
Tak jsme si s Tomem řikali, že to nebylo špatný se taklhe cuknout v zimě na hezkým, i když místy dost ojetým vápně - shodli jsme se, že Mišja Peč konkuruje Massone. Na všechno se dá ale zvyknout. Důležité je lézt, radovat se, užívat - to vám přesně přeju do dalšího roku 2012.